Slide 1
BUDUJEME A REVITALIZUJEME PRE VÁS...
Slide2
PROFESIONÁLNY PRÍSTUP PRE VAŠU SPOKOJNOSŤ...

  POZOR! PONUKA PRÁCE!

  Hľadáme posily do nášho tímu...

  PREPRAVNÝ PORIADOK EKO SVIP, s.r.o.

  Zverejňujeme týmto Prepravný poriadok spoločnosti EKO SVIP, s.r.o.  ...
  Všetky novinky

  Novinky

  Ocenenie pre firmu EKO SVIP


  Spoločnosť získala ďalšie ocenenie v súťaži MVRR SR.

   

  24.apríla 2007 získali spoločnosť EKO SVIP spol. s.r.o. Sabinov ako zhotoviteľ, obec Krivany ako investor a spoločnosť GRIFF spol. s.r.o. Košice ako projektant ocenenie v súťaži vyhlasovanej každoročne Ministerstvom výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky.

  V súťaži "Progresívne, cenovo dostupné bývanie" v kategórii c) - Formy bývania odlišného štandardu získal  2. miesto projekt 3 nájomné domy, 15 b.j. - odlišný štandard, Krivany, ktorého výstavbu realizovala spoločnosť EKO SVIP s.r.o. Sabinov v rokoch 2005-2006.

  Ocenenie bolo udelené za vhodné riešenie náhrady pôvodného bývania občanov rómskeho etnika novým bývaním s vyššou kvalitou a za úspešné zvládnutie participácie občanov rómskeho etnika pri výstavbe.


  zarob peniaze na http://zarobpeniaze.ic.cz


  Pre spoločnosť EKO SVIP spol. s.r.o. Sabinov je to  už druhé takéto ocenenie kvality jej práce. V súťaži "Progresívne, cenovo dostupné bývanie 2005" získala rovnako 2.miesto za projekt Nájomné byty Jarovnice, 20 b.j.

  Za ocenenia ďakujeme. Sú výsledkom kvalitnej práce a dobrej spolupráce všetkých zúčastnených.  © 2022 Ekosvip / Všeobecné vyhlásenie / Design by SIXNET